Svetaktivit.sk | Svetoutdoor.sk | Vozimesa.sk | Svetcestovatela.sk | Stramag.sk | Extravagante.sk

streda, 28 februára, 2024

  Zažite kráľovskú starostlivosť v Turčianskych Tepliciach

  Súvisiace články

  Ako sa efektívne zlepšiť v znalosti angličtiny?

  Ovládať cudzí jazyk je veľkou výhodou nielen na dovolenke...

  Čo zažiť vo Vysokých Tatrách okrem turistiky, či lyžovačky?

  Vysoké Tatry sa nám spájajú najmä s množstvo krásnych...

  Aké sú výhody last minute dovoleniek?

  Čo sa rezervácie dovolenky týka, ľudí môžeme „nahrubo“ rozdeliť...

  Najväčší ľadovec v Európe, poklad švajčiarov

  Nestáva sa často, aby sme mohli svedčiť prírodnej veľkosti...

  Už sme si tak nejak zvykli, že zima v našich končinách znamená striedanie sa sychravých a mrazivých dní. Bez ohľadu na to, aký priebeh zimy viac preferujete, jedno je isté: ide o zvýšenú záťaž na náš organizmus.

  Jedno z najluxusnejších ubytovacích zariadení na Slovensku

  Práve v zime preto nezaškodí, ak sa budeme snažiť urobiť pre svoje zdravie niečo naviac. Ale čo by to malo byť? Dobrou voľbou môže byť absolvovanie kúpeľného pobytu. Veď na Slovensku máme množstvo kúpeľov, ktoré vás s radosťou privítajú.

  Aby sme však neostali len pri všeobecných odporúčaniach, našim tipom pre váš najbližší kúpeľný pobyt sú Zlaté kúpele Turčianske Teplice a Hotel ROYAL PALACE. Ten patrí medzi najluxusnejšie 5 hviezdičkové hotely na Slovensku a tak sa v ňom môžete tešiť na priam kráľovskú starostlivosť. Luxus podčiarkuje aj zariadenie hotela v štýle art deco, vďaka ktorému vyzerajú luxusne tak priestranné apratmány ako aj jednolôžkové izby (a všetko medzi nimi).

  Zdravie a gastronómia

  Keďže však hovoríme o liečivých kúpeľných pobytoch, nesmieme zabudnúť práve na zdravie. Ako to v kúpeľoch býva zvykom aj tu tvorí základ liečivých procedúr termálna liečivá minerálna voda.

  Táto voda má dokázateľné širokospektrálne liečivé účinky vďaka nadpriemernému obsahu minerálnych látok. Používa sa pri liečbe ochorení pohybového, neurologického, urologického, či tráviaceho ústrojenstva, ale tiež pri gynekologických a onkologických ochoreniach a tiež pri liečení chorôb z povolania.

  No a čo by to bol za luxusný pobyt bez zážitkovej gastronómie? Vychutnať si budete môcť tradičné recepty, ale aj exotické špeciality. Samozrejme, výborné jedlo je ešte lepšie, ak ho zapijete rovnako výborným vínom z domácej alebo svetovej produkcie. Hotelový someliér vám v tomto určite pomôže.

  PR článok